Otváracie hodiny: ut—pia 09.00—12.00 13.00—17.00
T: 0914 156 707
Instagram

Závesné systémy STAS
picture hanging systems

Vešanie obrazov s použitím závesného systému je jednoduché a účelné riešenie ako pridávať a premiestnovať vaše obrazy. Rýchlo a efektívne dokážete rozmiestniť množstvo obrázkov a bez použitia akéhokoľvek náradia si vytvoríte vlastnú galériu. Keď sa raz systém nainštaluje, nie je potreba ničiť steny zbytočným vŕtaním a výsledok bude perfektný a profesionálny.

Ponúkame kompletnú škálu závesných systémov, ktoré Vám umožnia jednoducho a rýchlo zavesiť obrazy v každej situácii. Závesné lišty STAS môžu byť nainštalované na každý typ steny alebo stropu. Možnosti sú nekonečné, patentované závesné systémy sú vhodné pre sádrokartónové steny, panelové steny, tehlové steny, pórobetónové steny 

Závesný systém je variabilné riešenie pre akýkoľvek interiérový design - či už śtýlových bytov, útulnych domov, kancelárií, až po galerijné výstavy.

Závesné systémy STAS

Čo všetko u nás nájdete

Nástenné systémy

Minirail

Minirail

nosnosť do 20 kg/m
Jednoduchý štíhly profil hlavne pre minigalérie a domácnosti.

CliprailPro

Clip Rail Pro

nosnosť do 45 kg/m
Elegantný systém konštruovaný na vyššie záťaže ocenia hlavne profesionálne galérie ale aj jednotlivci.

Multirail

Multirail

nosnosť do 45 kg/m
Bezpečný a multifunkčný závesný systém s integrovaným 12V osvetlením je ideálnym riešením pre miesta, ktoré si vyžadujú dodatočne osvetlenie, ktore zároveń vytvára aj príjemnú atmosféru.

Stropné systémy

U-rail

U Rail

nosnosť do 20 kg/m
Systém u-rail je veľmi nenápadný a takmer neviditeľný, pretože sa dá priamo zaintegrovať do vášho stropu.

U-rail multi

U Rail Multi

nosnosť do 30 kg/m
V miestnostiach so zníženým kazetovým stropom tento závesný systém vytvára perfektné riešenie pre vešanie a súčasne príjemné osvetlenie vešaných obrazov.

Multirail flat

Multirail Flat

nosnosť do 45 kg/m
Najvýkonnejší systém má mimoriadne odolný a pevný profil, ktorý však môže byť jednoducho inštalovaný pod omietku, prekrytý dekoratívnou lištou alebo jednoducho polystyrénovou dekoračnou lištou.

Doplňkové produkty


ponuka množstva doplnkov ako hlavne multifunkčné a variabilné príslušenstvo, ktoré je použitelné samostatne alebo v kombináciach so závesnými systémami.

Haló!
tu sú kontaktné údaje

Ak sa chcete dozvediet viac o závesnom systéme, príďte navštíviť na Jilemnického ulicu č. 2 v Trenčíne, zavolajte nám - 0914 156 707, napíšte email - info@artframe.sk, oslovte nás na Facebook-u, pozrite si naše na veci na Instagrame, kontaktujte nás - určite spolu nájdeme pre vaše obrazy to najlepšie riešenie.

Kontakt